Увійти
Інтелектуальні змагання учнів «Ерудит-2021»
Увійти

Як зареєструватись учасникам учнівських змагань?

Вітаємо!

Якщо ти береш участь у інтелектуальних змаганнях учнів «Ерудит-2021», тоді мерщій реєструйся на платформі Eddy та обирай свої змагання!

Реєстрація триває 10.03 -18.03 включно.

Для того, щоб зареєструватись:

 1. Натисни на кнопку “Увійти” у правому верхньому куті сторінки:

 2. Обери вкладку “Зареєструватись”, введи в текстове поле свою електронну адресу та натисни на кнопку “Створити акаунт”
 3. На введену електронну адресу надійде лист з посиланням, за яким потрібно перейти, щоб активувати свій акаунт:

 4. Коли перейдеш за посиланням, натисни на кнопку “Активувати”. Якщо текстове поле над кнопкою буде порожнє, скопіюй ключ активації з листа та встав до цього поля.
 5. На другому етапі реєстрації внеси свої дані: пароль (можна вводити пароль відкрито чи приховано за допомогою кнопки “ока”, обирай як зручніше), Прізвище, Ім’я, По батькові.

  Обери свій район, свій заклад освіти (для цього у полі потрібно буде ввести назву твого закладу та обрати його з випадного списку), свій клас, а також обери змагання (на етапі реєстрації обирається лише одне змагання, згодом ти зможеш обрати більше).
  Обов’язково дай дозвіл на обробку персональних даних та підверди, що будеш дотримуватись академічної доброчесності (тобто не будеш списувати, використовувати посторонні ресурси під час виконання завдань та видавати чужі роботи за свої).

 6. Коли всі дані введено натисни на кнопку “Зберегти”.
 7. Натисни на іконку у правому верхньому куті, щоб увійти в меню свого акаунту

 8. У розділі “Предмети” ти отримаєш доступ до своїх завдань у день проведення змагання. У розділі “Обрати додаткове змагання” ти можеш обрати додаткові змагання, якщо ти береш участь у декількох, а також побачити свої змагання. 

  Заявка на участь, подана при реєстрації, а також додаткові заявки, будуть оброблені протягом деякого часу та потім твою участь підтвердять.

  Успіхів на змаганнях!

0

09/03/2021

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Privacy policy

Notifications %s New